LNE marzec/kwiecień 2020

#kosmetyczkatobrzmidumnie

Od 25 lat wspieramy i inspirujemy profesjonalistów z branży beauty i jest to dla nas powód do dumy.
Dziś chcemy, żebyście Wy były dumne ze swojej pracy! Oficjalna inauguracja akcji odbędzie się podczas otwarcia 41. Kongresu i Targów LNE, ale już dziś startujemy z pierwszymi działaniami – sprawdź szczegóły na LNE.pl

 

Temat numeru: Dojrzałe piękno

Podejście do wieku się zmienia – dziś dłużej zachowujemy zdrowie i dobrą kondycję, chcemy też młodo wyglądać! Jak profesjonalnie zadbać o skórę klientek po sześćdziesiątce? Jakie kuracje im zaproponować i na co zwrócić uwagę planując terapię? Nasi eksperci podpowiadają ciekawe rozwiązania.

 

Porozmawiajmy o…

Kongresowe wywiady to świetna okazja, by lepiej poznać gości 41. Kongresu LNE. Dlaczego dr Barbara Pytrus porównuje skórę do sukienki? Jakie zabiegi medical beauty dr Svetlana Larkina uważa za najskuteczniejsze? Na co podczas kręcenia wideo zwraca uwagę Sylwia Dąbrowska i dlaczego Marta Gaska wykonuje pełny make-up w 30 minut? Odpowiedzi poznacie w najnowszym LNE!

 

Złuszczamy przeszłość!

W cyklu jubileuszowym, gdzie konfrontujemy archiwalne artykułu z początków historii LNE z aktualną wiedzą, bierzemy na warsztat peelingi chemiczne. Zobaczcie jak zmieniły się zabiegi złuszczania, a przekonacie się dlaczego dziś to najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne.

 

Morskie opowieści

Algi w kosmetyce wykorzystywane są od dziesięcioleci, jednak mylą się ci, którzy sadzą, że w tej dziedzinie nic się nie zmienia. O niezwykłym potencjale alg piszą eksperci z Francji (ojczyzny morskiej pielęgnacji), a specjaliści na co dzień pracujący w firmach kosmetycznych zdradzają, jak w nowoczesnych kosmetykach wykorzystywane są morskie składniki. 

 

Stawiamy na współpracę

W dobie branżowych sporów o zakres kompetencji zawodowych z przyjemnością publikujemy pełne rozsądku i wzajemnego szacunku opinie branżowych autorytetów. Jak się okazuje, nie brakuje w naszej branży dobrze działających duetów lekarz-kosmetyczka – mówią o tym zarówno dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic i dr Barbara Pytrus, jak i kosmetyczka – Agnieszka Bujnowska. Inspirujące!

 

Priorytet: bezpieczeństwo

W dziale Stylizacja kładziemy mocny akcent na bezpieczeństwo produktów i wykonywania zabiegów. Pod lupę bierzemy nowoczesne produkty do stylizacji paznokci oraz zabiegi przedłużania rzęs. Dlaczego to tak istotne? Bo nie ma piękna bez zdrowia.

 

 

PS. Znasz już Aplikację LNE? Ściągnij ją koniecznie i codziennie czytaj branżowe newsy i artykuły!

Interesują Cię tematy, o których piszemy? Stawiasz na profesjonalny i biznesowy rozwój? Chcielibyśmy Cię w tym wspierać! Już dziś zamów prenumeratę LNE, a my zajmiemy się resztą, dostarczając Ci co 2 miesiące ponad 200 stron eksperckich treści.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ