LNE 113 #4/2017

Ważne słowo na „h”!

Światowe trendy jednoznacznie pokazują, że przyszłość branży beauty to nie tylko zaawansowane kuracje i zabiegi hi-tech, ale też holistyczne i zrównoważone dbanie o urodę i zdrowie. Cieszy nas to tym bardziej, że w LNE od lat promujemy takie podejście i jako pierwszy magazyn branżowy pisaliśmy o szeroko rozumianym holistycznym podejściu do pielęgnacji. 

W tym numerze wnikliwie przyglądamy się klientom poszukującym tego typu oferty w gabinetach, a nasi eksperci-praktycy zdradzają, jak wprowadzają i wykorzystują holistyczne metody pracy. Zaciekawił nas też raport badający francuski rynek usług estetycznych, który potwierdza zmiany zachodzące w naszym podejściu do dbania o siebie. Okazuje się, że nie tylko jesteśmy coraz bardziej świadomymi klientami, ale też rzadziej wybieramy inwazyjne metody poprawiania wyglądu. Zaskoczeni? My nie!

Absolutnie nie oznacza to, że nie śledzimy i nie doceniamy najnowszych technologii zabiegowych i innowacyjnych preparatów pojawiających się na rynku kosmetycznym. Stąd też nasze dossier poświęcone tak modnym maskom w płacie. Sprawdźcie, dlaczego warto po nie sięgnąć, i co sprawiło, że już 10 lat temu fanki zabiegów beauty w Azji straciły dla nich głowę. W tym numerze sprawdzamy też, jak nowoczesne zabiegi aparaturowe radzą sobie z misją wyszczuplania, badamy prawne aspekty wykonywania zabiegów kosmetycznych i wyjaśniamy mity, które nagromadziły się wokół tematu konserwantów. 

A żeby było bardziej „holistycznie” w wakacyjnym wydaniu nie zabrakło inspirujących materiałów dotyczących prowadzenia biznesu, praktycznych artykułów na temat trychologii, podologii czy makijażu oraz solidnej porcji branżowych nowości i wydarzeń.

Dobrej lektury!

W numerze: eVTXPUF4Oz4