#Yumpu#
Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do tego materiału zaloguj się lub zaprenumeruj

LNE 120 #5/2018

Rozwój technologii towarzyszy nam od lat, jednak chyba wszyscy zauważamy, że w ostatnim czasie znacznie przyspieszył! Dziś mamy do dyspozycji wiele udogodnień technologicznych, które ułatwiają nam codzienne życie, ale na szczęście jedno jest niezmienne (na ten moment) – do obsługi technologii potrzebny jest człowiek!

Ten aspekt stosowania technologii podkreślają eksperci-praktycy odpowiadający na nasze pytania w dossier: Aparatura hi-tech. Okazuje się, że nawet najlepszy sprzęt w rękach niedoświadczonej osoby nie zagwarantuje dobrych efektów, a biegły profesjonalista „wyciśnie” maksimum nawet ze słabszych urządzeń. Uff… nasza branża jest bezpieczna, nie grozi nam zastąpienie przez maszyny!

To dobrze, bo w LNE od zawsze stawiamy na ludzi – tych pełnych pasji, otwartych, chętnie dzielących się wiedzą. W najnowszym numerze chcielibyśmy przedstawić Wam takie właśnie osoby, które będziecie mogli poznać osobiście na 38. Kongresie i Targach LNE. Swoim ciepłem i życiową mądrością dzieli się z nami Katarzyna Miller, rozsądnym podejściem do chirurgii plastycznej zachwycił nas dr Ireneusz Łątkowski, dr Grażyna Pająk nieustannie zaskakuje nas swoją wiedzą na temat odżywiania, a Karina Janas inspiruje do zadbania o swoje zdrowie. 

W tym numerze poznacie też doświadczone kosmetolożki – Małgorzatę Janiczek i Iwonę Łapińską oraz doskonałych makijażystów – niezwykle kreatywnego Filipa Novaka oraz Sylwię Rakowską, pod której akcją #twarztoniepisanka podpisujemy się obiema rękami.

Nie oznacza to jednak, że nowe technologie są nam obce i z nich nie korzystamy! Wystarczy zerknąć na naszą stronę internetową, profil na Facebooku czy ściągnąć nową aplikację mobliną LNE, która na pewno przyda się Wam na nadchodzącym 38. Kongresie i Targach LNE!

W numerze: