Cykl szkoleń Bio-Estetic

W ramach cyklu szkoleń „Zaawansowane terapie zmian skórnych w oparciu o przełomowe rozwiązania marki PCA Skin”, organizowanego przez firmę Bio-Estetic, odbyły się już dwa spotkania.

Podczas pierwszego szkolenia, które odbyło się pod koniec września, gościem specjalnym był główny szkoleniowiec marki z USA – Jelena Duric.

22 października w Sopocie odbyło się drugie szkolenie z cyklu. Jego tematem przewodnim były nowości oraz zaawansowane terapie skojarzone oparte o przełomowe rozwiązania marki PCA Skin. Główna szkoleniowiec marki PCA Skin na Polskę - Anna Rajch, przedstawiła również zabieg Detoxifying Pore Treatment oraz przedstawiła możliwości, jakie daje ta innowacyjna kuracja. Podczas szkolenia panowała niezwykle sympatyczna atmosfera, a uczestniczki chętnie wymieniały się doświadczeniami w pracy na produktach PCA Skin.

Miłym zwieńczeniem intensywnego dnia było losowanie voucherów na prenumeratę magazynu LNE, które wydawnictwo ufundowało dla uczestników spotkań. LNE jest partnerem całego cyklu szkoleń PCA Skin.