Więcej światła!

Klienci chętnie sięgają po propozycje zabiegowe, które nie wymagają rekonwalescencji, a efekty w postaci wyraźnego rozświetlenia i odświeżenia skóry widać tuż po wyjściu z gabinetu.

 

W utrzymaniu pięknej, zdrowej skóry nie pomaga środowisko zewnętrzne, które „karmi” ją zanieczyszczonym powietrzem, dymem papierosowym, promieniowaniem niebieskim, emitowanym przez ekrany komputerów, telefonów i telewizorów, czy promieniowaniem słonecznym. Na to nakładają się procesy zachodzące w organizmie, jak zmiany hormonalne oraz skutki upływu czasu. Jak szybko przywrócić skórze zdrowy wygląd? W dzisiejszej pielęgnacji gabinetowej nie można działać jednokierunkowo. Sukces zabiegowy zależy od umiejętnego połączenia i wykorzystania potencjału dostępnych na rynku narzędzi. Nie oznacza to, że potrzebujemy wszystkich metod zabiegowych. Efekty oraz doświadczenie pokazują, że z pozoru proste, niedoceniane składniki aktywne pozwalają na osiągnięcie niesamowitych efektów.
Nawet gdy do gabinetów trafiają klienci, którzy nie korzystali wcześniej z ich usług, okazuje się, że już po etapie złuszczania martwego naskórka odpowiednio dobraną metodą uzyskujemy efekt rozjaśnienia i „glow”. A dzięki składnikom aktywnym i wyborowi metody ich wprowadzania podkreślamy i przedłużamy rezultaty naszej pracy.

 

Moc oczyszczania

Najważniejszym aspektem pozwalającym na uzyskanie efektu rozjaśnienia skóry jest jej oczyszczenie i przygotowanie do dalszych kroków zabiegowych. Usunięcie martwych komórek powoduje poprawę jej ukrwienia, jędrności, a przede wszystkim pobudza produkcję nowych komórek.

Oczyszczanie wodorowe. To jedna z najnowszych gwiazd kosmetologii i nic nie wskazuje na to, żeby jej świetność miała szybko minąć. 
Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek wodoru, produkowanych dzięki generatorowi tego pierwiastka, w który wyposażony jest aparat (warto zwracać uwagę na jego jakość przy wyborze urządzenia), i jej oczyszczaniu za pomocą strumienia wody. 
Urządzenie może być wyposażone dodatkowo w głowice do ultradźwięków i bipolarnej fali radiowej, co wspomaga terapię anti-aging. Po sesji oczyszczania wodorowego skóra jest wyraźnie nawilżona, odświeżona, napięta i gładka. Gotowa na aplikację substancji aktywnych.

Oksybrazja. Nazywana również potocznie mikrodermabrazją wodno-tlenową, jest rodzajem peelingu, który wykorzystuje roztwór soli fizjologicznej, aplikowanej za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Dzięki temu skóra jest oczyszczona z zaskórników, rozjaśniona i gotowa do aplikacji składników aktywnych. Mechanizm działania oksybrazji pozwala na zastosowanie jej w przypadku skóry wrażliwej, delikatnej, a nawet trądzikowej.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ