Od 25 lat wspieramy i inspirujemy profesjonalistów z branży beauty i jest to dla nas powód do dumy.
Dziś chcemy, żebyście WY były dumne ze swojej pracy!

Ostatnio dużo się dzieje – nowe ustawy, walka o kompetencje, dyskusje i dużo towarzyszących im emocji. Chcielibyśmy wrócić do korzeni i… zachęcić Was do bycia dumnymi z wykonywania „najpiękniejszego zawodu świata”, jak o kosmetyce mówi wieloletnia redaktor naczelna francuskiego LNE – Michele de Lattre. Nie będziemy zwracać uwagi na tytuły – chcemy łączyć, a nie dzielić branżę. Kosmetyczki, kosmetolożki, bądźcie dumne ze swojej pracy, z pomocy i piękna, jakie dajecie swoim klientom, z efektów jakie uzyskujecie i z tego, że nieustannie się rozwijacie. 

 

START AKCJI

Oficjalna inauguracja akcji #kosmetyczkatobrzmidumnie odbędzie się podczas otwarcia 41. Kongresu i Targów LNE (20-21 czerwca, Kraków). 
Kosmetyczka to najpiękniejszy zawód świata - tak twierdzi wieloletnia redaktor naczelna francuskiej edycji LNE Michele de Lattre, dlatego wraz ze swoim zespołem ogłosiła akcję #fieredetreestheticienne, na ambasadorkę wybierając cenioną w środowisku kosmetyczkę Cecile Michel. Celem akcji jest podkreślanie znaczenia tego zawodu i promowanie wizerunku profesjonalnej i odpowiedzialnej kosmetyczki. LNE w Polsce przyłącza się do tych działań, a Cecile Michel będzie gościem specjalnym Kongresu LNE i zainauguruje wspólnie z nami początek akcji w Polsce!

DOŁĄCZ DO AKCJI JUŻ DZIŚ!

Napisz nam z czego jesteś dumna – udało Ci się przeprowadzić niezwykle skuteczną terapię, czy wręcz „uratować” skórę klientki? A może zauważyłaś na jej skórze objawy choroby, na które nikt wcześniej nie zwrócił uwagi? Stworzyłaś świetnie prosperujący biznes? A może poprowadziłaś ciekawe warsztaty dla klientek lub wygrałaś branżowy konkurs? Podziel się z nami tym, co sprawiło, że odczułaś dumę z wykonywania swojej pracy! 

Szczegóły: opisz nam swoją historię (tekst o długości do 2 tysięcy znaków) i wyślij ją wraz ze swoim zdjęciem na adres: agnieszka@lne.pl. Przeczytamy Twój tekst skontaktujemy się z Tobą!

Wasze historie będziemy publikować na naszej stronie, w aplikacji i w mediach społecznościowych. Co miesiąc będziemy wybierać najbardziej inspirującą historię, a jej autorkę/autora nagrodzimy specjalnym upominkiem!

Kolejne działania związane z akcją #kosmetyczkatobrzmidumnie ogłosimy już na 41. Kongresie i Targach LNE – bądźcie z nami!